Nowe Horyzonty dla Bujakowa - rozbudowa OSP oraz komputery dla sołectwa

Identyfikator: 7/2023 | Projekt w kategorii: Inne | Autor: Monika Baraniok

Opis projektu

Rozbudowa garażu OSP Bujaków oraz zakup komputerów dla sołectwa.

Projekt składa się z dwóch części – przede wszystkim rozbudowy aktualnego budynku  remizy OSP Bujaków o drugie stanowisko garażowe. Nowy garaż to przede wszystkim dostosowanie aktualnej przestrzeni do współczesnych pojazdów, które wymagają większych miejsc parkingowych i specjalnych udogodnień technicznych, takich jak systemy ładowania czy wentylacji. Wymiana wszystkich bram garażowych również usprawni działania strażaków OSP - a nowe rozwiązania pomogą w utrzymaniu samochodów i sprzętu w odpowiednich warunkach, co przekłada się na dłuższą żywotność i sprawność używanego wyposażenia. Przebudowa garaży OSP Bujaków jest niezbędna do przyszłego rozwoju ratownictwa w Bujakowie, a co za tym idzie utrzymania oraz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców Bujakowa.

2. Druga część dotyczy zakupu laptopów dla sołectwa Bujaków – których głównym beneficjentem zostaną dzieci z Bujakowskiej szkoły podstawowej – gdzie sprzęt będzie przechowywany i wykorzystywany zarówno do lekcji jak i do wszelkich aktywności realizowanych dla mieszkańców Bujakowa – dzieci, seniorów czy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. W ramach projektu zostanie zakupionych 6 sztuk laptopów.

 

Lokalizacja

OSP Bujaków, ul, Chudowska 9, SP12, ul. Szkolna 1

Szacunkowy koszt przedsięwzięcia

500 000,00 zł

Pobierz materiały promocyjne

Plakat (wersja kolorowa) Plakat (wersja czarno-biała) Grafika na Facebook

Pliki do pobrania:

Warunki głosowania

Głosowanie rozpoczyna się 22.09.2023 i trwa do 26.09.2023.

  • głosować na projekty może mieszkaniec Mikołowa niezależnie od wieku,
  • każda osoba może zagłosować tylko jeden raz - w przeciwnym wypadku wszystkie oddane przez nią głosy będą nieważne,
  • w przypadku wykorzystania tego samego numeru telefonu Urząd Miasta Mikołów zastrzega sobie możliwość weryfikacji prawidłowości podanych danych osobowych (dopuszczalne jest pięciokrotne użycie jednego numeru telefonu komórkowego),
  • do zagłosowania wymagane jest podanie numeru telefonu, imienia, nazwiska, daty urodzenia, adresu zamieszkania,
  • wszelkie znaki obcojęzyczne muszą być zamienione na polskie odpowiedniki.

Szczegółowe informacje dostępne są w treści Uchwały dotyczącej zasad BO na rok 2024 r.


Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

Ładowanie...