• Slider

Aktualności

Nabór wniosków w ramach V edycji budżetu obywatelskiego

14.06Nabór wniosków w ramach V edycji budżetu obywatelskiego

Szanowni Państwo,   Ruszamy z V edycją budżetu obywatelskiego. W załączniku znajdziecie Państwo niezbędne informacje potrzebne do złożenia wniosku w ramach BO. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami i wszystkimi niezbędnymi informacjami. Nabór wniosków odbywa się od 24 czerwca do 12 lipca.

Czytaj dalej »


15.01Podsumowanie ankiety ewaluacyjnej IV edycji

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wyników ankiety ewaluacyjnej IV edycji BO

Czytaj dalej »


03.01Spotkanie ewaluacyjne 14.01.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie ewaluacyjne dotyczące budżetu obywatelskiego do Miejskiej Biblioteki Publicznej w dniu 14.01.2019 r. od godziny 16.00.

Czytaj dalej »


03.12Ankieta ewaluacyjna IV edycji BO

Szanowni Państwo, Zachęcamy do wypełnienia ankiety online dotyczącej IV edycji budżetu obywatelskiego. Ankieta w wersji papierowej dostępna będzie w Gazecie Mikołowskiej oraz w Urzędzie Miasta. Czekamy na Państwa opinie do końca grudnia!        

Czytaj dalej »


13.11Kto będzie realizował zwycięskie projekty

Szanowni Państwo,   informujemy, że wszystkie zwycięskie projekty z IV edycji BO zostały przekazane do komórek merytorycznych (odpowiednie wydziały lub jednostki organizacyjne Urzędu Miasta). Poniżej prezentujemy rozpiskę, kto jest odpowiedzialny za dany projekt. Zgodnie z regulaminem realizacja projektów zaplanowana jest na rok 2019.

Czytaj dalej »


Ładowanie...