• Slider

Aktualności

13.11Kto będzie realizował zwycięskie projekty

Szanowni Państwo,   informujemy, że wszystkie zwycięskie projekty z IV edycji BO zostały przekazane do komórek merytorycznych (odpowiednie wydziały lub jednostki organizacyjne Urzędu Miasta). Poniżej prezentujemy rozpiskę, kto jest odpowiedzialny za dany projekt. Zgodnie z regulaminem realizacja projektów zaplanowana jest na rok 2019.

Czytaj dalej »


11.10Frekwencja w poszczególnych okręgach

Przedstawiamy frekwencję podczas głosowania w poszczególnych okręgach

Czytaj dalej »


11.10Zwycięskie projekty w IV edycji BO!

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy wyniki głosowania w IV edycji budżetu obywatelskiego. Serdecznie gratulujemy autorom zwycięskich projektów. Dziękujemy za zaangażowanie i aktywność mieszkańców. Tegoroczna frekwencja to aż 17,48%! Ponadto gratulujemy mieszkańcom Okręgu nr 9 - Borowej Wsi, w którym dzięki zaangażowaniu zanotowano najwyższą frekwencję.

Czytaj dalej »


04.10Już od jutra GŁOSUJEMY!

Szanowni Państwo, W dniach od 5 do 8 października można głosować w ramach IV edycji budżetu obywatelskiego! Wejdź na stronę www.obywatelski.mikolow.eu i zagłosuj!!!! Każdy głos jest cenny i ważny!

Czytaj dalej »


18.09Informacja dla osób niezameldowanych w Mikołowie

Mieszkasz w Mikołowie ale nie jesteś tu zameldowany? Chcesz zagłosować w IV edycji BO? Przypominamy, jest taka możliwość.

Czytaj dalej »


Ładowanie...