GIS Mikołów

Aktualności

19.07Projekty II Edycja BO

Stan realizacji projektów z II edycji BO.

Czytaj dalej »


Zaproszenia na spotkania!

01.02Zaproszenia na spotkania!

Szanowni Mieszkańcy, serdecznie zapraszamy na spotkania dotyczące inicjatywy lokalnej oraz budżetu obywatelskiego. Chętne nowe osoby, które chciałby uczestniczyć w spotkaniach proszę o informację mailową na adres mailowy: obywatelski@mikolow.eu Zapraszamy!  

Czytaj dalej »


27.01Podsumowanie ankiety ewaluacyjnej

Szanowni Państwo,   Poniżej przekazujemy podsumowanie ankiety ewaluacyjnej dotyczącej II edycji budżetu obywatelskiego. Zachęcamy do zapoznania się z jej wynikami. Jednocześnie informujemy, iż już w lutym drugie spotkanie dotyczące wypracowania nowego regulaminu i zasad III edycji BO. Serdecznie zapraszamy!  

Czytaj dalej »


04.01Projekt "Strzelnica sportowo-pneumatyczna" wycofany

Szanowni Państwo, Poniżej przedstawiamy informację dotyczącą wycofania projektu pana Hieronima Gondzika z realizacji w II edycji budżetu obywatelskiego – projekt numer M/11/2016 – Strzelnica sportowo-pneumatyczna. Przyczyną wycofania wniosku była dogłębna analiza funkcjonalno-praktyczna projektu. Pomimo tego, że projekt spełniał wymogi formalne oraz merytoryczne, wnioskodawcy chcieli rozszerzyć wcześniej zaplanowaną koncepcję, co spowodowałoby zwiększenie kosztów realizacji projektu dwukrotnie. Na tym etapie procedury nie było już to możliwe, dlatego wnioskodawcy ostatecznie zdecydowali o wycofaniu wniosku, z deklaracją ponownego złożenia uzupełnionego projektu strzelnicy sportowo-pneumatycznej w kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Przepraszamy wszystkich głosujących na projekt strzelnicy sportowo-pneumatycznej, i jednocześnie zapraszamy do poparcia tego projektu w kolejnej edycji BO. Informujemy, iż zamiast wycofanego projektu zostanie zrealizowany kolejny z listy ogólnomiejskiej – M/5/2016 – Rodzicielski Mikołów – strefa dla Rodzica z dzieckiem. Jesteśmy pewni, iż miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie przyjazne dzieciom i ich rodzicom.

Czytaj dalej »


02.01Zaproszenie na spotkania

Szanowni Państwo, Składamy najlepsze życzenia w nowym roku i ruszamy dalej do pracy! Już w przyszłym tygodniu zapraszamy serdecznie do udziału w dwóch spotkaniach, jedno spotkanie dotyczące inicjatywy lokalnej natomiast drugie - podsumowujące II edycję BO. Spotkanie w sprawie inicjatywy lokalnej odbędzie się 10 stycznia o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta (Biuro Rady). Osoby chętne do udziału w tym spotkaniu proszę o informację mailową do 9.01.2017 r. na adres: obywatelski@mikolow.eu. 11 stycznia o godz. 17:00 zapraszamy na podsumowanie wyników ankiet ewaluacyjnych II edycji BO. Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zapraszamy do udziału w spotkaniach oraz do wspólnej dyskusji! Liczymy na Państwa udział.  

Czytaj dalej »


PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
15161718 192021
22232425262728
293031
Ładowanie...