GIS Mikołów

Aktualności

Ważna informacja

10.06Ważna informacja

Chwilowo zawieszamy, ale nie rezygnujemy!   Po 5 udanych edycjach budżetu obywatelskiego w Mikołowie należy zmierzyć się z trudną ale konieczną decyzją i póki co wstrzymać organizację tegorocznej, szóstej. Mając na uwadze stan miejskiego budżetu, który z w związku z pandemią wirusa COVID-19, został znacząco uszczuplony, Urząd Miasta podjął decyzję o czasowym zawieszeniu organizacji kolejnej edycji.

Czytaj dalej »


03.03Projekty niezrealizowane

Szanowni Państwo, poniżej udostępniamy informację o projektach niezrealizowanych w ramach wszystkich dotychczasowych pięciu edycji BO.

Czytaj dalej »


21.02Podsumowanie ewaluacji V edycji - cd.

Szanowni Państwo, przedstawiamy zestawienie uwag zgłoszonych przez mieszkańców w ankietach ewaluacyjnych dotyczących V edycji budżetu obywatelskiego w Mikołowie.

Czytaj dalej »


18.02II edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego

Rusza II edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie https://bo.slaskie.pl/. Nabór wniosków już w marcu 2020.

Czytaj dalej »


14.01Spotkanie ewaluacyjne 10.02.20

Serdecznie zapraszamy na spotkanie ewaluacyjne dotyczące V edycji BO w dniu 10.02.2020 do Miejskiej Biblioteki Publicznej na godz.16.00.  

Czytaj dalej »


Ładowanie...